Get Adobe Flash player
Cześć jestem Lea Rosenberg, mam 29 lat, i od paru miesięcy mieszkam w Polsce, a dokładnie w Wieliczce. Zajmuje się prowadzeniem własnego biura podróży.Od 3 lat jestem mężatką i mamą rocznej Juli.  W wolnych chwilach kocham podróżować po wszystkich krainach Polski. Lubię wyzwania, adrenalinę i oczywiście dobrą muzykę. Na blogu opisywać będę ostatnie wyprawy i wydarzenia, zapraszam wszystkich do czytania moich postów, czekam również na komentarze. Pozdrawiam:)

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Jula
Warto przeczytać posty:
Ulubione Filmy

Gwiezdne Wrota,
Milczenie Owiec,
Matrix,
Obcy 1,2
Piraci z Karaibów,
Terminator 1,2

Niedawno w malowniczej okolicy Jastrzębiej Góry, odbyło się nasadzenie Mikołajka Nadmorskiego, celem odtworzenia populacji tej rośliny na tutejszych terenach. Związek Miedzygminny Zatoki Puckiej przy współpracy z Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym zrealizował projekt pt. „Reintrodukcja mikołajka nadmorskiego na historycznych stanowiskach na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego”. Jeśli na wakacje wybierasz się w te rejony, warto jest skorzystać z witryny: noclegi Jastrzębia Góra, a także zobaczyć jak wygląda ta zadka w Polsce roślina. 

3 Odpowiedzi na Aktualności z Jastrzębiej góry

  • Helen mówi:

    Byłam w Jastrzębiej, ale niestety nie natrafiłam na tą roślinkę, a może to i dobrze… bo jak wiem, to jest ona pod ochroną i rośnie na wydmach, wiec po prostu spacerowałam po “właściwych trasach” :) :)

  • Krystyna mówi:

    Coś o tym słyszałam że w Jastrzębiej można zobaczyć jak rośnie i rozwija się mikołajek nadmorski,

  • Augustyn mówi:

    Byłam w Jastrzębiej Górze ale z tego co pamiętam to na jeden dzień i specjalnie nie zwiedzałam..